Dywany, wykładziny, kanapy które nie są reglanie profesjonalnie czyszczone gromadzą dużo bakterii, grzybów i masę innych drażniących substancji, które w zastraszającym tempie się rozwijają. Włókna dywanów są też przesiąknięte przez pozostałości toksyn i sprayów, których możemy pozbyć się tylko dzięki profesjonalnemu czyszczeniu – usługi Karcher.

Czyszczenie dywanów, pranie wykładzin, czyszczenie kanap, usługi karcher Dlaczego powinniśmy regularnie zamawiać usługi Karcher do czyszczenia dywanów, wykładzin, kanap oraz innych mebli tapicerowanych?

Do czego prowadzą brudne dywany?

  • alergie. Dywany mogą ukrywać wiele alergenów, które są odpowiedzialne za typowe objawy alergiczne w tym też kwestię zatok. Kurz, grzyby, włosy, sierść i roztocza są jednymi z najczęstszych i najbardziej uciążliwych alergenów których siedliskiem jest dywan.
  • Choroby skóry i oczu. Swędzące wysypki i schorzenia grzybicze to tylko niektóre z objawów. Dywany są siedliskiem bakterii i grzybów które wnosimy do naszych domów przez obuwie. Bakterie i grzyby uwalniają się i mnożą.
  • podrażnienie dróg oddechowych. Sierść jest częstym alergenem dla wielu z nas. Sierść, białka znalezione w moczu, ślinie i odchodach zwierzęcych powoduje również u wielu nieświadomych ludzi problem. Nagromadzone toksyny i alergeny w brudnym dywanie mogą wpływać na zdolność zdrowych płuc i prowadzić do astmy.

Dlaczego powinniśmy regularnie zamawiać usługi Karcher do czyszczenia dywanów, wykładzin, kanap oraz innych mebli tapicerowanych? Dlaczego powinniśmy regularnie zamawiać usługi Karcher do czyszczenia dywanów, wykładzin, kanap oraz innych mebli tapicerowanych?

Jeśli ty lub ktoś z Twojej rodziny cierpi na takie problemy powinien najpierw skonsultować się z lekarzem. Kolejnym ważnym krokiem jest zadbanie o czyste meble i dywany w domu. Zadzwoń do Cleaning Karcher Poznań już dziś i umów się na czyszczenie. Nasze usługi Karcher są profesjonalne.